poniedziałek, 5 października 2015

Po co mi blog?

Pewnie wielu osobom mogło nasunąć się to pytanie względem mnie bądź Was samych.
Myślę, że wszyscy mamy w jakiś sposób zbliżoną do siebie odpowiedź : chcemy zrobić coś nowego, coś kreatywnego albo coś co w ogóle do nas nie pasuje. A może chcemy się móc po prostu komuś wirtualnie wygadać? Odpowiedzi jest mnóstwo! Moja też znajdzie się gdzieś tam wśród nich, ale najpierw chcę podzielić się nią z Wami. :)


Swoją przygodę z blogowaniem zaczynam nie wiem nawet, który już raz. Wszystko zaczęło się w podstawówce, a będąc w gimnazjum znalazłam nawet internetową przyjaciółkę, z którą chyba przez rok utrzymywałyśmy kontakt. Co nakłoniło mnie teraz? Chyba poniekąd to co działo i dalej dzieje się w moim życiu, chęć zmiany tego na lepsze. Chęć poznania kogoś nowego i uwierzenia we własne siły. Od jakiegoś czasu regularnie czytam dość sporą ilość blogów od lifestylowych po rozwojowe.
Myślę jednak, że blog będzie dla mnie pewnego rodzaju odskocznią od problemów, ale nie ucieczką i może dzięki niemu zrobię się bardziej systematyczna.  Na razie staram się ogarnąć jak mogę wszystko co siedzi mi w głowie, co będzie dalej zobaczycie sami ! :)

Nie chcę dokładnie podawać Wam dat i tematów jakie pojawią się na blogu. Jak sami wiecie bloga będę musiała pogodzić z pracą i szkołą. Nie należy to do najłatwiejszych zadań, ale będę się starała mu sprostać.
Chciałabym , żeby dwa razy w tygodniu coś się pojawiało na blogu. Wydaję mi się to dość optymalne rozwiązanie dla wszystkich. Zobaczę jednak co z tego wyjdzie w praktyce.  :)

Jeśli macie jakieś pomysły co do bloga, co w nim zmienić, ulepszyć itp itd proszę piszcie w komentarzach. Zależy mi na tym żeby blog się rozwijał. 

Ściskam, Karola 

4 komentarze:

 1. Nie ważne dla mnie, o czym będziesz pisać - grunt, aby każdy wpis był przepełniony Tobą i Twoim spojrzeniem na świat! :) Powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, jaka Kochana :** Staram się i dziękuje Viv :):):):)

   Usuń
 2. Podobnie jak Ty, już od jakiegoś czasu, śledzę blogosferę. Dużo czytam, mało komentuję. Od dawna zastanawiam się nad założeniem bloga. Twój post pchnął mnie kroczek do przodu. Kolejna cegiełka w ścianie pozytywów, które może nieć blogowanie. dzięki!

  Mogłabyś dodać opcję 'obserwujący'? (nie do końca wiem, czy ona tak się nazywa) Wtedy dodałabym Twojego bloga do obserwowanych i nie musiałabym się martwić, że coś mi umknie. Nie zawsze pamiętam o blogach, które mam w zakładkach :p listę czytelniczą sprawdzam przynajmniej 5 razy dziennie, więc nie ma obawy, że coś przegapię :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, i jestem w szoku, że ja jako początkująca blogerka mogę mieć takie działanie na kogoś. Bardzo mi miło. Postaram się w najbliższym czasie dodać opcję obserwuj, żeby ułatwić :) Ja bardzo długo blisko rok albo dłużej odkrywałam blogosferę, nie komentowałam prawie wcale, bo i po co jak ta osoba nie może mi odpowiedzieć (bo nie mam bloga). Teraz mam komentuję, i liczę na odpowiedzi :D
   Pozdrawiam Cię serdecznie !

   Usuń